WP סקול » מה אני לא אלמד בקורס?

מה אני לא אלמד בקורס?

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו

תיאור קצר לשיעור: על מנת להבין בצורה הטובה ביותר מה אתם מקבלים בקורס ומה לא מומלץ מאוד לצפות בשיעור זה. בשיעור אני אסביר אילו נושאים אני מלמד בקורס ומה אתם הולכים ללמוד ואסביר גם אילו נושאים אני לא מתכנן ללמד כאן בקורס הזה.

קורסים מומלצים לבניית אתרים

השיעור שכרגע הגעתם אליו הוא חלק ממגוון קורסים שאנחנו מציעים באתר ללימוד בניית אתרים בוורדפרס. מתחת תוכלו לראות כמה מהקורים המובילים שאנחנו מציעים באתר ותוכלו ללחוץ על הקורס שמעניין אתכם לצפייה בפרטים נוספים.

קורס בניית אתרים במחיר משתלם

וורדפרס Beginner

הקורס המושלם ללימוד העולם של בניית אתרים (מותאם למתחילים ללא ידע)

 • 176 שיעורים לבוני אתרים מתחילים
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
קורס בניית אתרים במחיר משתלם

וורדפרס Next Level

הקורס המושלם לבוני אתרים מנוסים שרוצים להרחיב את הידע ולעלות רמה

 • 82 שיעורים לבוני אתרים מנוסים
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
קורס בניית אתרים - חבילה מורחבת

וורדפרס Expert

הקורס המושלם למתחילים שרוצים להפוך לבוני אתרים ברמה גבוהה

 • גישה לכל תכני קורס וורדפרס Beginner (176 שיעורים)
 • גישה לכל תכני קורס וורדפרס Next Level (82 שיעורים)
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
שאלות ותשובות

תוכן השיעור:

אני אוהב לעבוד בשקיפות לטוב ולרע ובהמשך לסרטון הקודם שבו הסברתי על התמיכה שאתם מקבלים בקורס ועל סוג התמיכה שלא תקבלו בסרטון הזה אני רוצה להסביר אילו סוגי נושאים אני לא הולך ללמד כאן בקורס.

חשוב לי בנוסף לציין שכל קורס בניית אתרים שתמצאו ברשת או אפילו קורס פרונטלי מיועד בעיקר לבנות לכם בראש את הבסיס שעליו תוכלו ללמוד את הנושא של בניית אתרים ולהמשיך להתפתח בתחום.

אף קורס לא הולך ללמד אתכם להפוך למומחים מהיום למחר ואת הידע האמיתי והחשוב אתם תלמדו עם הזמן ועם הניסיון. מה שהקורס שלי כן יספק לכם זה יהיה קיצור דרך של כמה שנים טובות וילמד אתכם דברים שלא תוכלו ללמוד בשום מקום אחר.

איזה סוג אתרים נלמד לבנות?

סוג האתרים העיקרי שאני הולך ללמד אתכם בקורס זה בנייה של אתרי תדמית. אתר תדמית הוא אתר שמציג את התדמית של העסק ולרוב מדובר על אתרים פשוטים יותר ללא מערכות מוכנות או אפשרות לרכישות מוצרים.

סוג זה של אתרים הוא אחד הסוגים הנפוצים ולכן גם אם כרגע תדעו רק לבנות אתרי תדמית זה יספיק בשביל לקבל עבודה בתחום ועל מנת לצבור ניסיון ותיק עבודות.

מה לא לומדים? חנויות אינטרנטיות

סוג נוסף של אתרים שמאוד נפוץ בארץ הוא חנויות אינטרנטיות. במרבית הקורסים האחרים לבניית אתרים יהיו לכם כמה שיעורים בודדים על חנויות וירטואליות אבל בפועל מדובר בנושא מאוד מורכב שאי אפשר ללמד בכמה שיעורים בודדים.

כשבניתי את הקורס הזה התלבטתי האם לעשות כמה שיעורים בנושא של חנות וירטואלית רק כדי לסמן וי ולהגיד ללקוחות מתעניינים שהם יכולים ללמוד כאן לבנות חנות אינטרנטית אבל בסוף בחרתי לא לעשות את זה כי מבחינתי זה סוג של תרמית ולהוסיף כמה שיעורים בודדים בנושא זה לא משהו שיספק לכם יותר תועלת מסרטון ביוטיוב.

שאני עושה משהו אני מעדיף לעשות אותו כמו שצריך או לא לעשות אותו בכלל. המערכת של ווקומרס (המערכת לבניית חנויות בוורדפרס) מאוד מורכבת ויכול להיות שבעתיד אצור קורס שלם ונפרד גם לבניית חנויות אינטרנטיות.

במידה ואעשה את זה אני משער שהקורס יכיל לפחות 100 שיעורים ככה שאתם יכולים להבין שהוספה של כמה שיעורים בודדים כמו שעושים בקורסים אחרים היא חסרת תועלת ולא תספק את התוצאות שאתם צריכים.

מה לא לומדים? אתרים מורכבים

כפי שציינתי אני הולך ללמד אתכם בעיקר לבנות אתרי תדמית ואתרים פשוטים. זה מה שאתם צריכים בתור התחלה ומשם תוכלו להתפתח וללמוד את סוגי האתרים האחרים.

בדרך כלל אתרים מורכבים כמו: קורס דיגיטלי, אתרים בסגנון של יד 2, אתרי אינדקסים שמאפשרים רישום משתמשים ומערכות בהתאמה אישית יצריכו פיתוח אישי וזה לא משהו שאני יכול ללמד במסגרת הקורס. אתרים אחרים יגיעו מתבניות מוכנות ובגלל שיש כל כך הרבה סוגים של אתרים זה גם לא משהו שאוכל ללמד במסגרת הקורס.

מה שאני אלמד בקורס זה את התשתית שבאמצעותה תוכלו להתפתח ולבנות אתרים טובים יותר מכל הסוגים והבחינות אבל במסגרת הקורס אני לא הולך ללמד ליצור מורכבים באופן נקודתי מעבר לאתרי תדמית.

בקורס תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם

למרות שאני מציין מה לא תלמדו כאן ובקורסים אחרים לא טורחים לציין זאת עדיין חשוב לי שתבינו שכאן תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם מכל הקורסים הקיימים בארץ ואולי גם מכל הקורסים הקיימים בחו"ל.

אני פשוט אוהב לעבוד בשקיפות ואני רוצה שתדעו באופן מלא מה אתם מקבלים ומה לא. למרות שמה שציינתי לא כלול בקורס כפי שאמרתי אין קורס אחר שייתן לכם תמורה טובה יותר לכסף שלכם ואני אומר זאת לאחר שביצעתי בדיקת מתחרים מקיפה.

אם אהבתם את השיעור ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

עוסק בתחום של פיתוח אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. נינג'ה מומחה לוורדפרס, מפתח תוספים ותבניות בהתאמה אישית והמרצה שלכם בקורס הדיגיטלי המקיף והמוביל בישראל ללימוד בניית אתרים בוורדפרס בצורה נכונה.

שאלות ותשובות לשיעור

שאלות ותשובות

  כתיבת שאלה

  מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

  כלי נגישות