שאלות ותשובות

יש לכם שאלות ותשובות בקשר לקורס של בניית אתרים ומה כלול בתוכו? מתחת תוכלו למצוא תשובות למרבית השאלות הנפוצות בנוגע לקורס ומה כלול בתוך המחיר. וכמובן שאם יש לכם שאלות נוספות שלא מצאתם להם תשובה כאן בעמוד אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע.

?

האם הקורס מתאים גם למתחילים ללא ידע בכלל?

הקורס מיועד בעיקר למי שאין ידע בבניית אתרים. בקורס תוכלו ללמוד מ-0 כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת שתוכלו לבנות אתרים לבד גם ללא ידע מקדים או הבנה בשפות קוד.

?

כמה עולה קורס לבניית אתרים?

קיימים 2 חבילות שונות שאנו מציעים באתר. חבילה אחת כוללת גם תמיכה באופן פרטני במייל וגישה לקורס לכל החיים והחבילה השנייה לא כוללת תמיכה פרטנית. ניתן לראות מחיר עדכני לקורס בנקודות המכירה באתר.

?

באיזו מערכת לומדים לבנות את האתר?

כל הקורס הזה עוסק בנושא של לימוד בניית אתרים בוורדפרס. נכון להיום וורדפרס היא המערכת המומלצת והמובילה בעולם לבניית אתרים.

?

האם הקורס מלמד גם שפות קוד כמו HTML ו-CSS?

הקורס הזה מיועד בעיקר למתחילים ולכן לא מדובר על קורס המלמד HTML ו-CSS. בכמה מהשיעורים אגע בנושאים אלו באופן בסיסי אבל מרבית העבודה תהיה באמצעות אלמנטור.

?

היכן מתקיימים השיעורים והקורס?

מדובר על קורס דיגיטלי אונליין שהוקלט מראש כך שלאחר רכישת הקורס תקבל משתמש וסיסמא ותוכלו להתחבר לקורס ולצפות בשיעורים מכל מקום ובכל זמן.

?

האם הקורס מציע החזר כספי?

כמובן, המטרה היא שאתם תהיו מרוצים מהמוצר שאתם מקבלים ולכן אנחנו מציעים מדיניות של 14 יום להחזר כספי.

אם במהלך הצפייה בתוכן של הקורס הבנתם שזה לא מה שאתם מחפשים תוכלו לקבל את הכסף בחזרה בניכוי עמלת הסליקה ודמי תפעול כפי שמצוין בתקנון ביטול עסקה.

?

האם ניתן לשלם רק ב-PayPal או באשראי?

אפשרויות התשלום הפתוחות כרגע במערכת התשלום של הקורס הם PayPal וכרטיס אשראי (ניתן לחלק לתשלומים). למי שרוצה ניתן ליצור קשר ולשלם גם באמצעות העברה בנקאית או באמצעות אפליקציות תשלום כמו Bit.

?

איזה סוג תמיכה כלולה בקורס?

בעמוד זה תוכלו למצוא 2 חבילות במחיר שונה. חבילת הקורס הראשונה (והזולה יותר) כוללת תמיכה בקבוצת הפייסבוק ובעמודי השיעורים (ניתן להשאיר שאלה בכל עמוד שיעור).

החבילה היקרה יותר כוללת גם תמיכה פרטנית במייל.

?

האם הגישה לקורס היא גישה לכל החיים?

מרבית התוכן המוצע באתר מציע גישה לכל החיים אלא אם כן צוין אחרת בעת רכישת המוצר. יחד עם זאת חשוב לציין שהגישה היא לכל החיים כל עוד אנחנו בחיים והעסק פעיל.

?

האם הקורס מחדש תכנים?

כן, במידת הצורך ואם אחד השיעורים הופך ללא רלוונטי אחדש לעיתים קרובות את התוכן ואוסיף גם תכנים חדשים. בעת הוספת תוכן חדש אתם תקבלו עדכון למייל שבאמצעותו נרשמתם לקורס בעת ביצוע התשלום.

?

האם הקורס מלמד גם איך לבנות חנות אינטרנטית?

מאחר והנושא של בניית חנות אינטרנטית הוא מורכב ומצריך כמות שיעורים מאוד גדולה בחרתי לא להתייחס לחנויות בכלל והקורס יתמקד בעיקר בנושא של בניית אתרי תדמית.

?

האם הקורס יתאים גם לבוני אתרים וותיקים?

הקורס מתאים בעיקר למתחילים בתחום ופחות לבוני אתרים וותיקים. יחד אם זאת פרקי הבונוסים שאני מציע יתאימו גם לבוני אתרים וותיקים וגם המודולים הבסיסיים יאפשרו לכם ללמוד דברים חדשים וחשובים שלא הכרתם לפני כן.