WP סקול » איך ללמוד את הקורס בצורה הטובה ביותר?

איך ללמוד את הקורס בצורה הטובה ביותר?

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו

אין גישה לסרטון

אופס, השיעור הזה מיועד רק לסטודנטים לבניית אתרים

סרטון השיעור המצולם פתוח רק לחברים בקורס ואם מעניין אותך להצטרף לקהילה הנפלאה שלנו ניתן לראות פרטים מתחת :-)

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

יש לי הצעה מעניינת יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעתיים שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

תיאור קצר לשיעור: בשביל שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר מלימוד הקורס הזה בשיעור הנוכחי אני אסביר מה תהיה הצורה הטובה והמומלצת ביותר עבורכם בעת לימוד בניית אתרים מהקורס הזה.

הפתעות שאסור להחמיץ

הקדמה לבניית אתרים

במודול זה נלמד את כל הדברים החשובים כמו: מה זה וורדפרס, זכויות יוצרים, נגישות וכו’…

 • 9 שיעורים שילמדו אתכם כל מה צריך לדעת לפני שלומדים בניית אתרים
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
 • 100% החזר כספי ל-30 ימים

מחיר המודול מבצע מטורף

29 ש”ח (המחיר כולל מע”מ)

יצירת אפיון לאתר

רוצים לבנות אתרים ברמת על? הכל מתחיל מאפיון טוב ומציאת מילות מפתח.

 • 7 שיעורים שילמדו אתכם לאפיין אתר כמו המקצוענים (כולל מחקר מילות מפתח)
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
 • 100% החזר כספי ל-30 ימים

מחיר המודול מבצע מטורף

29 ש”ח (המחיר כולל מע”מ)

רכישת אחסון ודומיין

אחד השלבים החשובים בעת הקמת אתר הוא רכישת אחסון ודומיין. למדו איך לעשות זאת.

 • 13 שיעורים שילמדו אתכם איך מעלים אתר לאוויר (כולל האותיות הקטנות)
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
 • 100% החזר כספי ל-30 ימים

מחיר המודול מבצע מטורף

29 ש”ח (המחיר כולל מע”מ)

תוכן השיעור:

בשיעור זה נדבר על איך ללמוד בצורה הטובה ביותר קורס דיגיטלי לבניית אתרים ואני אתייחס בעיקר ללימוד הקורס שלי ולחשיבה שמאחורי הצורה שבה בחרתי לבנות את הקורס.

חלק גדול מהידע שצברתי במשך השנים הגיע מהאינטרנט וחלק משמעותי מהידע שלי הגיע גם מקורסים דיגיטליים. למעשה בתחילת הדרך התחום של קורסים באינטרנט כמעט ולא היה קיים ואחד הדברים שלמדתי שהכי חשובים זה לבחור ממי ללמוד כי בין אם מדובר על קורס במחשב או קורס פיזי אם למרצה אין את הידע הנדרש זה יהיה בזבוז של זמן, ואם יש לו את הידע הנדרש אבל הוא לא יודע ללמד זה יהיה בזבוז של זמן באותה מידה.

אז אחרי שבחרתם את הקורס המתאים עבורכם (בתקווה שזה הקורס שלי) הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המרב מהקורס הזה במטרה להפוך לבוני אתרים טובים יותר.

1. בניית אתר מתבנית מוכנה

בקורס שלי אנחנו הולכים להתחיל מ-0 ולהגיע כמעט ל-100. המטרה שלי היא לא ללמד אתכם לשנות הגדרות כמו רובוטים באלמנטור אלא להבין איך המערכת עובדת, איך לבנות אתרים עם תשתית טובה יותר, איך להכניס תוכן בצורה נכונה ועוד הרבה מאוד דברים שחשוב לדעת בתור בוני אתרים.

אנחנו מתחילים בקטן ולאט לאט ורק באזור של אמצע או סוף הקורס אתם תתחילו לקבל תמונה טובה יותר לאיך המערכת עובדת ואיך אפשר לבנות באמצעותה אתר.

בתחילת הדרך בהרבה מהקורסים פרשתי באמצע כי צורת הלימוד לא הייתה מספיק טובה והנקודות התחילו להתחבר רק בסיום הקורס ככה שלעיתים זה היה מאוחר מידי.

אז החלטתי ליצור עבורכם בקורס שיעור של מתחילים בקטן – בניית אתר מתבנית מוכנה. בשיעור הזה שאורכו למעלה משעה אני אלמד אתכם איך לבנות אתר מלא מתבנית מוכנה ככה שתוכלו להבין מה אתם מקבלים עוד לפני שאנחנו מתחילים לנתח את כל הנקודות הקטנות שצריך ללמוד.

אז אני רוצה שלפני שאנחנו מתחילים לבנות את האתר מ-0 תראו את הסרטון הזה ותלמדו איך ליצור אתר מתבנית מוכנה, תשחקו עם האתר ועם ההגדרות של וורדפרס וברגע שאנחנו נתחיל את הקורס עצמו ונעסוק בדברים הקטנים אתם תדעו כבר מה התוצאה שאתם הולכים לקבל בסיום הקורס.

2. יצירת קובץ וורד עם סיכום הדברים החשובים

במשך ה-15 שנה האחרונות למדתי כמויות מטורפות של ידע ודברים חדשים. בין אם זה עיצוב גרפי, וורדפרס, תוספים לוורדפרס, שפות תכנות, עריכת וידאו או הרבה דברים נוספים וחשובים בנקודה מסוימת בדרך ראיתי שבאותה מהירות שבה אני לומד דברים חדשים כך גם אני שוכח אותם.

הפתרון היעיל שמצאתי לבעיה היה ליצור מסמך וורד לכל נושא חדש שאני לומד ואם בקורס למדתי משהו שנראה חשוב אז דאגתי להכניס אותו לתוך המסמך וורד ולסכם אותו בצורה טובה וקלה להבנה.

בגלל שזה קובץ וורד אז אני יכול גם לחזור למסמך ולבצע שינויים אם משהו בתחום השתנה במשך השנים.

3. תבנו לפחות 3 אתרים שונים

בשביל להפיק את המרב מהקורס ולהתחיל לבצע פרויקטים של בניית אתרים ללקוחות אתם צריכים לבנות לפחות 3 אתרים. האתר הראשון יהיה אתר מתבנית מוכנה כפי שהסברתי בסעיף 1. האתר השני יהיה האתר שאתם בונים ביחד איתי בקורס ובמקום לעקוב אחריי אחד לאחד אתם יכולים פשוט לשנות אותו קצת.

את האתר השלישי אני רוצה שתבנו כבר לבד ובלי הסיוע שלי בקורס. אם לאחר הבנייה של האתר השני אתם עדיין לא מרגישים בטוחים ומוכנים לבנייה של אתר בכוחות עצמכם אז תצפו בקורס פעם נוספת תבנו אתר נוסף ביחד איתי ולאחר שאתם מרגישים בטוחים תבנו את האתר הבא בעצמכם ללא סיוע של הקורס.

לאחר כמה חודשים ולאחר שבניתם כמה אתרים נוספים תחזרו שוב ותצפו בקורס פעם נוספת וסביר להניח שעכשיו שרכשתם קצת ידע נוסף בצפייה נוספת אתם תגלו הרבה דברים חשובים נוספים שבצפייה הראשונה לא הצלחתם להבין בצורה טובה ובגלל זה המוח שלכם התעלם מזה.

באותה מידה שלפעמים אנחנו רואים סרט טוב או קוראים ספר מצוין אנחנו נגלה דברים נוספים בקריאה נוספת או בצפייה נוספת כך גם תוכלו לגלות דברים נוספים שתצפו בקורס לאחר שצברתם קצת ידע וניסיון בנושא.

הסיבה המרכזית לכך שאני רוצה שתבנו לפחות 3 אתרים היא בגלל שאתם צריכים תיק עבודות על מנת להצליח לגייס לקוחות חדשים ולדעתי אתם תצטרכו לפחות 3 אתרים לדוגמא שתוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים. דיברתי על זה בהרחבה במאמר של כמה כסף מרוויח בונה אתרים מתחיל.

4. צפייה בשיעורים נקודתיים שאתם נתקלים בבעיה

אחת המטרות שלי הייתה ליצור את הקורס המקיף והמסודר ביותר בארץ ללימוד בניית אתרים. ובין אם מדובר על קורס דיגיטלי או קורס פיזי, קשה לי מאוד להאמין שתמצאו קורס בארץ ובעולם שתקבלו ממנו יותר ידע מהקורס הזה.

כאשר בניתי את הסילבוס של הקורס ניסיתי לחלק את הפרקים לפי נושאים וכל נושא מכיל את השיעורים שרלוונטיים לנושא הנוכחי. זה בעצם אומר שלמרבית התקלות שתגלו בהמשך הדרך יהיה שיעור בקורס שמכיל פתרון.

כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה להיכנס לקורס, לבחור את הפרק עם הנושא שבו נתקעתם, לבחור את השיעור המתאים ולמצוא את הפתרון בכמה דקות בודדות. בכל פעם שאתם נתקלים בבעיה או במידה ושחכתם לבצע פעולה מסוימת תחזרו לעמוד הראשי של הקורס ותוכלו למצוא בקלות את השיעור עם הפתרון שאתם צריכים.

אם אהבתם את השיעור ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

עוסק בתחום של פיתוח אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. נינג’ה מומחה לוורדפרס, מפתח תוספים ותבניות בהתאמה אישית והמרצה שלכם בקורס הדיגיטלי המקיף והמוביל בישראל ללימוד בניית אתרים בוורדפרס בצורה נכונה.

שאלות ותשובות לשיעור

שאלות ותשובות

  באסה, היכולת לשאול שאלות בשיעור פתוחה רק למשתמשים שרכשו את הקורס

  כלי נגישות