WP סקול » רכישת אחסון אתרים מומלץ

רכישת אחסון אתרים מומלץ

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו

אין גישה לסרטון

אופס, השיעור הזה מיועד רק לסטודנטים לבניית אתרים

סרטון השיעור המצולם פתוח רק לחברים בקורס ואם מעניין אותך להצטרף לקהילה הנפלאה שלנו ניתן לראות פרטים מתחת :-)

תיאור קצר לשיעור: לאחר שהבנו מה זה אחסון אתרים ומה חשוב לדעת בעת רכישת שרת אחסון בשיעור זה נבצע רכישה של האחסון באופן מעשי ותוכלו ללמוד מ-א’ ועד ת’ איך התהליך מתבצע ואיזה מידע חשוב אתם מקבלים מהאחסון ואתם צריכים לשמור.

קורסים מומלצים לבניית אתרים

השיעור שכרגע הגעתם אליו הוא חלק ממגוון קורסים שאנחנו מציעים באתר ללימוד בניית אתרים בוורדפרס. מתחת תוכלו לראות כמה מהקורים המובילים שאנחנו מציעים באתר ותוכלו ללחוץ על הקורס שמעניין אתכם לצפייה בפרטים נוספים.

קורס בניית אתרים במחיר משתלם

וורדפרס Beginner

הקורס המושלם ללימוד העולם של בניית אתרים (מותאם למתחילים ללא ידע)

 • 176 שיעורים לבוני אתרים מתחילים
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
קורס בניית אתרים במחיר משתלם

וורדפרס Next Level

הקורס המושלם לבוני אתרים מנוסים שרוצים להרחיב את הידע ולעלות רמה

 • 82 שיעורים לבוני אתרים מנוסים
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים
קורס בניית אתרים - חבילה מורחבת

וורדפרס Expert

הקורס המושלם למתחילים שרוצים להפוך לבוני אתרים ברמה גבוהה

 • גישה לכל תכני קורס וורדפרס Beginner (176 שיעורים)
 • גישה לכל תכני קורס וורדפרס Next Level (82 שיעורים)
 • תמיכה לשאלות בעמודי השיעורים
 • גישה לקבוצת הפייסבוק של הקורס
 • גישה לכל החיים (בכפוף לתקנון)
 • גישה לעדכונים ושיעורים חדשים

תוכן השיעור:

אז נתתי לכם לחכות לא מעט אבל הרגע המיוחל הגיע ובשיעור הזה אנחנו הולכים סוף סוף לרכוש את האחסון לאתר. בשיעור אני אציג כמה מחברות האחסון שאני ממליץ להשתמש בהם מהניסיון האישי שלי.

במידה ואתם מתכננים לקחת צעד קדימה עם הקורס של לימוד בניית אתרים אני מציע  שתחברו את אחת מחברות האחסון מתחת כדי שתהיה התאמה בין מה שאני מלמד לבין מה שאתם רואים בשרת האחסון שלכם. חשוב לציין שבמסגרת הקורס אני לא אתמוך בשאלות הקשורות לאחסוני אתרים ללא פאנל ניהול של cPanel.

חברות אחסון מומלצות

מתחת אני הולך לציין 2 חברות אחסון שאני מכיר ויודע שהם מספקות שירות טוב. אני ממליץ בחום בעיקר על חברת האחסון מחו"ל אבל צירפתי גם חברת אחסון ישראלית במידה ואתם לא רוצים לבחור בחברה מחו"ל או במידה ואתם לא חושבים שתצליחו להסתדר עם התמיכה באנגלית של חברה מחו"ל.

FastComet - פאסט קומט - אחסון אתרים מומלץ

נכון להיום כאשר אנחנו מסתכלים על אחסון אתרים לדעתי התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם היא האחסון של FastComet. בחברת האחסון הזאת לבד יש לי כבר למעלה מ-3 חבילות אחסון שונות ואני לקוח שלהם כבר למעלה משנתיים.

עד היום הכל עובד חלק ואם יש בעיה התמיכה שלהם מעולה וכמות המשאבים שאני מקבל משרת האחסון היא מצוינת. חבילות האחסון מאוד נדיבות ומציעות נפח אחסון שמתחיל מ-15GB בהתאם לחבילת האחסון, מהחבילה השנייה ומעלה אין הגבלה לכמות האתרים באחסון, נפח התעבורה גם מאוד גמיש, האחסון כולל SSL בחינם לכל האתרים, ברוב החבילות יש גיבויים של לפחות 7 ימים ומדיניות של החזר כספי של עד 45 יום מנקודת הרכישה.

אני ממליץ שתרכשו את החבילה של FastCloud Plus ואם אתם רוצים לקבל יותר משאבים ומהירות טעינה טובה יותר עדיף לרכוש את החבילה השלישית של FastCloud Extra.

כמו שציינתי מעל רצוי לרכוש חבילת אחסון ל-36 חודשים בשביל לקבל את המחיר המוזל ל-3 שנים  וכדאי גם לבחור בשרת האחסון הגרמני.

JetServer- ג'טסרבר - אחסון אתרים ישראלי

לאלו מכם שרוצים לבחור אחסון אתרים ישראלי אז יש לי ניסיון טוב עם ג'טסבר כאחסון של לקוחות שלי וגם כאן מדובר על אחסון טוב ומומלץ עם תמיכה אדיבה ברמה גבוהה.

כן חשוב לי לציין שבתור התחלה המחיר גבוה באופן משמעותי מהמחיר של האחסון מחו"ל (למעלה גבוה פי 3) נקודה נוספת שאני לא אוהב בג'טסרבר זה שהם לא מציינים את המשאבים שאתם מקבלים והפירוט של החבילות מאוד כללי.

כמו שאמרתי אין לי ניסיון טוב עם חברות שלא מציינות משאבים וחברות שכותבות משאבים ללא הגבלה ולכן זו נקודה שאני לא אוהב אבל כל עוד אין לכם אתרים שמקבלים אלפי או עשרות אלפי כניסות בחודש אני מאמין שהחבילה שלהם תספיק.

איזו חבילת אחסון לרכוש?

טוב אז כמה נקודות שאני רוצה להדגיש לפני שאתם רוכשים חבילת אחסון מאחד מהאתרים מתחת כי לדברים האלו יש חשיבות בעיקר במידה ואתם מתכננים להמשיך איתי גם בקורס בתשלום.

 1. ללא הגבלת אתרים – יש לרכוש אחסון שמאפשר העלאה של יותר מאתר/דומיין אחד. במסגרת הקורס אתם אמורים לבנות לפחות 2 אתרים ולכן חבילת אחסון של אתר אחד לא תספיק. אם מדובר על אחסון שיתופי בדרך כלל זאת תהיה החבילה האמצעית או החבילה היקרה יותר אם אתם רוצים יותר משאבים.
 2. מיקום שרת האחסון – מתחת אני אציג אחסון אחד מחו"ל ואחסון אחד מישראל. במסגרת הקורס אני ארכוש את האחסון מחו"ל ואם גם אתם מתכננים לעשות זאת אז חשוב ששרת האחסון יהיה שרת מהמדינות גרמניה, אמסטרדם או לונדון במידה וקהל היעד שלכם הוא ישראלי (זה יאפשר להחזיר מהירות טובה יותר לארץ).
 3. משך תקופת ההתקשרות – דיברתי על זה יותר בהרחבה בשיעור של טריקים של חברות אחסון. בגדול חשוב שתדעו שאם אתם בוחרים חברת אחסון מחו"ל אז לאחר תקופת ההתקשרות המחיר יעלה באופן משמעותי ולכן אני ממליץ לרכוש אחסון ל-36 חודשים. אם מדובר על אחסון ישראלי בדרך כלל מדובר על עלות חודשית ולא שנתית ולכן אין את הבעיה הזאת.

מה לעשות אם אני רוצה אחסון אחר?

במסגרת הקורס אני הולך ללמד אתכם לבצע את הפעולות על האחסון של Fastcomet ולכן אני ממליץ לרכוש אותו על פני המתחרים, האחסון של ג'טסרבר הוא גם אחסון טוב שיספק את הסחורה ו-2 האחסונים האלו עובדים עם פאנל ניהול cPanel.

אם אתם מחפשים לבדוק אופציות נוספות אני לא אעצור אתכם ואתם יכולים ללחוץ כאן כדי לצפות בסיקור מאוד נרחב שעשיתי על מרבית חברות האחסון הקיימות.

הדבר היחידי שאתם חייבים לקחת בחשבון זה שאת רוב התוכן של הקורס אני הולך ללמד עם פאנל ניהול של cPanel ואם תבחרו חברת אחסון עם פאנל ניהול אחר כמו uPress הישראלית למשל אז לא תוכלו לעקוב בצורה טובה אחר התוכן שאני מלמד כי הממשק שלהם שונה מהממשק שאני אציג.

אם אהבתם את השיעור ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

עוסק בתחום של פיתוח אתרים ועיצוב גרפי למעלה מ-15 שנה. נינג'ה מומחה לוורדפרס, מפתח תוספים ותבניות בהתאמה אישית והמרצה שלכם בקורס הדיגיטלי המקיף והמוביל בישראל ללימוד בניית אתרים בוורדפרס בצורה נכונה.

שאלות ותשובות לשיעור

שאלות ותשובות

  באסה, היכולת לשאול שאלות בשיעור פתוחה רק למשתמשים שרכשו את הקורס

  כלי נגישות